niedziela, 8 września 2019

"Jezioro ciszy" Anne Bishop - fragment

Wiecie, że na stronie wydawnictwo Initium można pobrać fragment najnowszej powieści Anne Bishop, a w Księgarni Bonito pojawiła się już przedsprzedaż tego tytułu i możecie kupić go aż o 35% taniej?!

Kocham twórczość Bishop i z całego serducha zachęcam Was do zapoznania się z fragmentem. "Jezioro ciszy" wpisuje się w serię INNI, jednak książka nie łączy się  poprzednimi tomami, więc każdy może po nią sięgnąć :)


Fragment

Przedsprzedaż

Anne Bishop wraca do świata „Innych” – bestselerowej serii docenionej przez „The New York Times”!
W ramach ugody rozwodowej Vicki DeVine przejmuje stary ośrodek nad Jeziorem Ciszy w miasteczku, które nie jest kontrolowane przez ludzi. Miejsca takie jak Sprężynowo nie są oddzielone od terenów Innych – dominujących drapieżników, które rządzą większością lądu i wszystkimi akwenami na świecie. A kiedy nie ma granic, nigdy nie wiadomo, co cię obserwuje…
Vicki ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia, jednak gdy Aggie Wrona – jej zmiennokształtna lokatorka – znajduje martwego człowieka, zaczynają się problemy. Śledczy chcą zrzucić na Vicki winę za śmierć mężczyzny, chociaż dowody jednoznacznie wskazują na to, że zabiła go siła inna niż ludzka. Czy Vicki i jej przyjaciele znajdą odpowiedzi na nawarstwiające się pytania? Jedno jest pewne – aby przeżyć, będą musieli poświęcić wszystko, co mają.
Na terytorium kontrolowanym przez Innych – wampiry, zmiennokształtnych i jeszcze bardziej śmiercionośne istoty paranormalne – ludzkie prawa nie obowiązują. I ludzie nigdy, przenigdy nie powinni o tym zapominać…

„Uwielbiam, uwielbiam Jezioro Ciszy. Wszystko, co napisze Anne Bishop, trafia na moją półkę z książkami”.
– Patricia Briggs, „The New York Times” 

„Książki Anne Bishop w sposób niespotykany łączą humor i dreszcz grozy. Jej świat jest zdumiewająco oryginalny”.
– Charlaine Harris, „The New York Times” 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza