niedziela, 6 stycznia 2019

"Filary Świata" Anne Bishop - GORĄCA ZAPOWIEDŹ

Kochani, już 14 stycznia swoją premierę będzie miał pierwszy tom cyklu Tir Allain "Filary Świata" autorstwa mojej ukochanej autorki Anne Bishop. Jestem naprawdę podekscytowana!

Anne tworzy emocjonujące powieści fantastyczne, przepełnione niesamowitym klimatem i magią. Uwielbiam sposób, w jaki tworzy ona światy w swych książkach, uwielbiam jak kreuje bohaterów, uwielbiam przepełnione intrygami i tajemnicami fabuły jej powieści. Jestem diablo ciekawa, co pisarka przygotowała dla czytelników w Filarach, bo opis sugeruje, że będzie to prawdziwa mieszanka wybuchowa - przenikające się światy wróżek i ludzi, obecność magicznych Fae i wątki związane z polowaniem na czarownice. Brzmi rewelacyjnie, a lektura fragmentu jeszcze potwierdza, że będzie to dla mnie rewelacyjna lektura!

Tutaj mam dla Was fragment z pierwszymi czterema rozdziałami powieści do pobrania:  KLIKAri, najmłodsza z wielopokoleniowego rodu czarownic, przeczuwa nadchodzące zmiany – zmiany na gorsze...

Od wieków jej poprzedniczki opiekowały się Starymi Miejscami, dbając o to, by ziemie te pozostawały bezpieczne i płodne. Ale wraz z nadejściem Letniego Księżyca nastroje wśród jej sąsiadów stają się coraz bardziej napięte. Ari nie jest już bezpieczna.

Fae od dłuższego czasu ignorowali zmiany zachodzące w świecie śmiertelników, a do cienistego świata podróżowali jedynie po chwile dobrej zabawy. Tymczasem drogi powoli zaczynają znikać, skazując klany Fae na izolację i samotność.

Choć światy duchowy i naturalny kiedyś pozostawały ze sobą w harmonii, dziś do uszu zarówno Fae, jak i śmiertelników, docierają akordy, które nie chcą ze sobą współbrzmieć.

A kiedy przez miasto przetoczą się pomruki polowań na czarownice, niektórzy zaczną się zastanawiać, czy te dziwne znaki nie są przypadkiem różnymi nutami tej samej melodii.

Jedyna wskazówka, która ich wszystkich prowadzi, to niejasna wzmianka o Filarach Świata… 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza