sobota, 1 czerwca 2019

"Gdzie diabeł mówi dobranoc" Karina Bonowicz ZAPOWIEDŹ

Jestem zdania, że warto promować i wspierać polskich autorów! Wydawcy nie szczędzą środków na reklamowanie zagranicznych bestsellerów, tymczasem premiery Polskich, nieraz cudownych powieści przechodzą niestety bez większego echa.

Dlatego dziś chciałabym zwróci uwagę wszystkich miłośników fantastyki na niesamowicie obiecującą powieść Kariny Bonowicz, która swą premierę będzie miała już 19 czerwca.


Fascynująca mieszanina słowiańskich wierzeń, prastarych demonów, niesamowitych eliksirów i współczesności.
Według legendy, wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.

Po niespodziewanej śmierci rodziców siedemnastoletnia Alicja trafia pod opiekę ciotki, która mieszka w posępnym miasteczku na Podkarpaciu o mrocznej nazwie Czarcisław. Niezbyt zachwycona wyjazdem z Warszawy, dziewczyna nie czuje się dobrze w nowym miejscu, najwyraźniej pełnym dziwaków i kryjącym jakieś ponure sekrety. Zagubiona nastolatka krok po kroku odkrywa, że nikt tu nie jest tym, za kogo się podaje. Sama też musi zmierzyć się z brzemieniem swojej prawdziwej natury i wykonać niebezpieczne zadanie.

Tu macie fragment:  http://bit.ly/GDMD-fragment


Jeśli powieść Was zainteresowała, podrzucam również link do przedsprzedaży: http://bit.ly/GDMD-Empik

2 komentarze: