piątek, 23 sierpnia 2013

eBuka 2013


Jestem osobą introwertyczną i nie lubię nadmiernie paplać o niczym, nie umiem też reklamować własnej osoby, dlatego od razu przejdę do konkretów. Zaczarowane Strony biorą udział w konkursie eBuka.Co to jest eBuka?
To próba fachowej oceny stron poświęconych książce i czytelnictwu przez osoby związane na co dzień z tym rynkiem. To jedyna taka akcja, w której od początkowej eliminacji do samego finału ważny jest głos profesjonalistów, a liczba głosów Czytelników wpływa tylko na przyznanie nagrody publiczności.

Konkurs skierowany jest do twórców blogów poświęconych książce, ilustracji i czytelnictwu, przeznaczonych zarówno do dorosłego, dziecięcego i młodzieżowego odbiorcy, tworzonych przez osoby które zniesmaczają plebiscyty polegające li tylko na żebraniu sms-ów od przyjaciół i znajomych królika. W przypadku eBuki najlepsze blogi wybiorą fachowcy, czytelnicy będą mogli głosować na swojego ulubieńca w osobnej konkurencji ( informacja z portalu duże Ka)Blogi biorące udział w konkursie będzie oceniało specjale jury, jednak Wy moi drodzy czytelnicy również możecie wziąć udział w głosowaniu. Oddając głosy na Wasze ulubione blogi dajecie im szansę na zdobycie specjalnej nagrody – małej eBuki.

Jeśli lubicie Zaczarowane Strony i mielibyście ochotę wesprzeć moją stronę w konkursie, to możecie to zrobić wysyłając maila na adres ebuka@duzeka.pl , w tytule wiadomości podajecie nazwę bloga, czyli Zaczarowane Strony.  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz